Author: v***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Best mini phone love it i will definetly buy more🥰
Color: Gold
Price: 786kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Pink |
| RAM | 2G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | SERVO |
| Model | Servo S16 Mini |
| Network | 2G |
| Screen Size | 4" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 10 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 5MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 2MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 452 x 960 |
| Video Capture Resolution | None |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | MTK6580M |
| SKU | sw25011344477784632 |
Brand Name: SERVO
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SERVO-sc-0141885637.html
Quality: 4264938 people said the quality is very good!
Author: v***8
Date:
Review: Best mini phone love it i will definetly buy more🥰
Color: Gold
Author: v***s
Date:
Review: im gonna buy it again
Color: Pink
Author: j***n
Date:
Review: Amazing small phone works like a dream I live it so much!!!
Color: Gold
Author: j***i
Date:
Review: I like it and I recommend it
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.